Logo školy

Školní rok 2015/2016

Kroužky

Univerzální přihláška pro zájmové kroužky

Pondělí

1230 1245 1300 1315 1330 1345 1400 1415 1430 1445 1500 1515 1530 1545 1600
        BADMINGTON      
        Učíme se s porozuměním            
                                     
                             

Úterý

1230 1245 1300 1315 1330 1345 1400 1415 1430 1445 1500 1515 1530 1545 1600 1615 1630 1645 1700
    Chytré hlavy                          
    Keramická dílna 0. - 2. ročník                                
        Dramatický kroužek                    
                Přírodovědný kroužek            
      Veselé učení                            
      Flétna                      

Středa

 1200   1215 1230 1245 1300 1315 1330 1345 1400 1415 1430 1445 1500 1515 1530 1545 1600  1615
Anglická družina 1
      Výroba doplňků Mistr kuchař  
          Flétna            
    Florbal mladší žáci                
            Florbal starší žáci        
            Fotbal        

Čtvrtek

1200 1215 1230 1245 1300 1315 1330 1345 1400 1415 1430 1445 1500 1515 1530 1545 1600 1615 1630 1645  1700  1715  1730
            Keramická dílna 3.-5. ročník          Keramická dílna pro dospělé
    Hravá čeština                      
Anglická družina      
          Míčové hry                  

Pátek

1230 1245 1300 1315 1330 1345 1400 1415 1430 1445 1500 1515 1530 1545 1600
          Fotbalová škola        

Vysvětlivky:

NABÍDKA KROUŽKŮ NA ŠKOLNÍ ROK 2016/2017
  Cena kroužků je stanovena na 800Kč za pololetí s výjimkou kroužku Anglická družina
  a kroužků vedených trenéry DDM Praha 7
  Lektoři některých kroužků si vyberou ještě dodatečně cca 200Kč na materiál, kremická dílna 400 Kč na materiál
  od do co kdo kde
  13:30:00 14:30:00 Učíme se s porozuměním Kateřina Ducháčková školní třída
13:30:00 14:30:00 Badminton DDM Praha 7 tělocvična
           
ÚTERÝ          
13:15:00 14:00:00 Hra na zobcovou flétnu Klára Soukupová školní třída
13:00:00 14:00:00 Chytré hlavy – rozšířená matematika Olga Janouchová školní třída
13:00:00 14:30:00 Keramická dílna pro žáky 0. - 2. ročníku Denisa Škarydová keramická dílna
13:30:00 14:30:00 Dramatický kroužek Monika Hodaňová školní třída
14:30:00 15:30:00 Přírodovědný kroužek Monika Hodaňová školní třída a jiné
13:15:00 14:00:00 Veselé učení pro žáky 1.stupně Alena Buršová 4.B
           
STŘEDA 12:30:00 13:30:00 Florbal pro menší žáky DDM P 7 tělocvična
14:30:00 15:30:00 Florbal pro starší žáky DDM P 7 tělocvična
13:15:00 14:00:00 Hra na zobcovou flétnu Klára Soukupová školní třída
12:00:00 16:15:00 Anglická družina Gabriela Doudová anglická družina
13:30:00 14:30:00 Mistr kuchař – magie školní kuchyňky (žáci 1. stupně) Zora Malina Matoušů školní cvičná kuchyně
12:45:00 13:30:00 Výroba doplňků (ruční práce) Zora Malina Matoušů školní třída
13:40:00 14:25:00 Fotbal Lukáš Valenta tělocvična
           
ČTVRTEK          
14:00:00 15:30:00 Keramická dílna pro žáky 3. - 5. ročníku Denisa Škarydová keramická dílna
12:00:00 16:15:00 Anglická družina Gabriela Doudová anglická družina
13:00:00 14:00:00 Hravá čeština Kateřina Ducháčková školní třída
13:45:00 14:30:00 Míčové hry Zora Malina Matoušů tělocvična
16:00:00 17:30:00 Keramická dílna pro dospělé Denisa Škarydová keramická dílna
           
Pátek 13:45:00 15:00:00 Fotbalová škola Lukáš Valenta tělocvična
         
         
           
SO        

 

Základní škola T. G. Masaryka Praha 7, Ortenovo náměstí 34 -
idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz