Logo školy
Kategorie: Události

Návštěva IQ PARKU v Liberci

Návštěva IQ PARKU v Liberci

V únoru jsme byli s dětmi z přírodovědného kroužku s z 6. třídy na exkurzi v IQ Parku. Výlet byl velmi dobrodružný. Sraz jsme měli v 6:30. Mnoho z nás muselo vstávat dřív než jindy. Dojeli jsme všichni v pořádku. Klukům ze 4. tříd se líbila voda, šesťákům zase staveniště. Všechny zaujal Van de Graaffův generátor. Dva ztracené mobilní telefony a dvě ztracené peněženky se našly a žádné z dětí se neztratilo. Těšíme se na další výlet.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, nanxiangwe odpovědět
In both men and women, I think <a href="http://www.handbagsdesigner.cn/"><strong>Hermes handbags</strong></a> and the <a href="http://www.replicaluxury.cn/">Rolex Watches</a> are used more interchangeably than watches for men and women.It is particularly common to see women wearing men's <a href="http://www.watchesreplicas.cn/">Luxury Breitling Watches</a>. Me, for example, I wear <a href="http://www.replica-rolex.co/">Original Omega Watches</a> Must 21 of my boyfriend with the black rubber strap.There are many legitimate <a href="http://www.watchesky.com/">1:1 IWC</a> online retailers that sell new certified watches.?At their lower prices, Cartier watches become watches at discounted prices and that's a good thing! <a href="http://www.watches-replica.co.uk/">Rolex Submariner Watche</a> have splendid styles and designs giving the product a unique style.
odpověděl(a)
When you buy a Luxury Breitling Watches, you do your part to stimulate the economy.An investment in a Rolex Watches is one that will stimulate the retail market while adding grace and beauty in your own life or the life of a loved one.Whether you choose a luxury Hermes handbags to add to your personal wardrobe or as a gift to someone else, this is a challenging choice with unlimited possibilities on brand of Original Omega Watches.if the a 1:1 IWC; is made of gold, then this also places in the category &quot;jewelry watch&quot;.The Rolex Submariner Watchesare worth checking out, as they are unique in terms of style and fashion.
odpověděl(a)
Hopefully bestowed a lot of sustenance http://www.obatbenjolandileherherbal.com/obat-alami-kista-coklat/ | http://www.obatbenjolandileherherbal.com/qnc-jelly-gamat-original/ | http://obatasamlambungtradisional.com/cara-mengobati-osteoarthritis/
, vivian odpovědět
Rolex Watches

Hermes handbags

Luxury Breitling Watches

Rolex Submariner Watches

Original Omega Watches

1:1 IWC

Základní škola T. G. Masaryka Praha 7, Ortenovo náměstí 34 -
idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz